Hakkımızda

1995’te kurulan firmamız, bahçe ve kent mobilya sektöründe faaliyet gösteren özgün tasarımlarla villalarınızı ve bahçelerinizi daha da güzelleştiriyoruz. İmalatlarımız betondan olup mermer tozu mozaik beyaz çimento ve demir içermektedir. İmalatlarımız her türlü hava şartlarına karşı sağlam ve sağlıklı olup uzun ömürlüdür.

Firmamız ; modern ve klasik heykeller, çeşmeler, süs havuzları, site giriş kapıları, kolonlar, balkon ve bahçe korkulukları, hayvan figürleri, kolon başlıkları, çeşmeler, köşe ve kilit taşları, süslemeler, ışıklıklar, baca şapkaları, merdiven korkulukları ve kamelyalar, özel dokulu yapı kaplamaları, saksı ve güvenlik bariyerleri, heykeller, şömineler, barbeküler bahçe ve kent mobilyaları ve artistik objeler yapmak üzere kurulmuştur. Şirketimiz bu sektörde isim yapmış tecrübeli kadroları bünyesinde barındırmaktadır.

Sanatkar Beton Dekorasyon, ürünleri birçok prestijli binalarda ve taahhüt işlerinde imzası vardır. Bu sayede amaca uygun kalınlık ve boyutlarda ve fiziksel özelliklerde dış koşullara dayanıklı malzeme üretimi sağlanır, dış hacimlerde darbe ve aşınma mukavemetlerine sahip obje ve elemanlar üretilmektedir. Üretimi yapmış olduğumuz ürünlerde hassas ve düzgün bir montajı olanaklı kılar, kataloğumuzda ki modellerin dışındaki ürünler beğeninize göre, istediğiniz şekil ve ölçülerde üretilir ve montajlanır.